• Detail firmy

NAREX SAT s.r.o.

Základní popis

Výroba diamantových nebroušených i broušených orovnávačů, brusných nástrojů, řezacích kotoučů, jehlových pilníků, zábrusných trnů, vrtáků,

Adresa

Moskevská 659/63a
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26748070
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

Diamantové vrtáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 772 015
E-mail: obchod@narexsat.cz
E-mail: mazura@narexsat.cz
WWW: www.narexsat.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Mazura - Jednatel

Mobil: +420 602 387 391
E-mail: mazura@narexsat.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Jaroslav Horák

Dodáváme vybavení pro autoservisy a pneuservisy. Nabízíme široký sortiment zvedáků (heverů), vyvažovaček, zouvaček, rovnaček, utahovaček, kompresorů, nářadí a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž servis a revize veškerého vybavení autoservisů.