• Detail firmy

Stolářství GRECULA

Základní popis

Stolařská výroba z masívu,dýhy,lamina,různých tvaru a rozměru,15 let na trhu,25 let praxe a zkušeností v oboru jsou zárukou kvality a profesionality.

Adresa

Podsedliště
711 00 Ostrava - Koblov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66692547
DIČ:  CZ7009258773
Rok založení:  1998
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

kuchyňské linky, veškerý nábytek z lamina, dýhy a masivu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 729 994
E-mail: stolarstvigrecula@centrum.cz
WWW: www.grecula.cz

Kontaktní osoba

Peter Grecula - Majitel

Peter Grecula

Mobil: +420 606 729 994
E-mail: stolarstvigrecula@centrum.cz
Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.