• Detail firmy

PECO

Základní popis

Prodej a servis výpočetní techniky: počítače, notebooky, tiskárny, monitory klasické i LCD, dig. foto, skenery, kopírky, faxy, datové projektory, záložní zdroje. Prodáváme i jednotlivé komponenty a SW. Vše je možné odebrat i na splátky.

Adresa

Buchovcova 8
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61040922
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 592 847
WWW: www-peco.cz

Kontaktní osoba

Košťál

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.