• Detail firmy

KUNSTMETAL

Základní popis

Jsme umělecká slévárna zaměřující se na realizaci výtvarných děl v bronzu, mosazi a dalších neželezných kovech. Výroba bronzových soch.

Adresa

K Vrbičkám 29
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11121314
Rok založení:  1982

Výrobky, činnosti

Umělecká slévárna - bronz

- realizace portrétů, pamětní desky, figuralní plastika, komorní plastika - výroba silikonových forem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 912 573
E-mail: atelier.dvorak@seznam.cz
E-mail: kovolijna@kunstmetal.cz
WWW: www.kunstmetal.cz

Kontaktní osoba

Petr Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 602 254 884
Další firmy v oboru

VIKO s.r.o.

Zaměřujeme se především na dodávky hutního materiálu – plechů, nerezu, hliníku, odlitků a výkovků. Nabízíme současně i nápravy a náhradní díly k nim od maďarského výrobce RÁBA.

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

Jiří Bezemek

Slevárenskou výrobou se zabýváme již od roku 1994. Máme bohaté zkušenosti s odléváním z hliníku, mosazi, bronzu a odléváním do písku. Vyrábíme strojírenské odlitky, součástky pro veterány, plakety, zvony do 100 kg a mnoho jiného. Garantujeme rychlost a 100% kvalitu. Neváhejte se na nás obrátit a staňte se našim spokojeným zákazníkem.