• Detail firmy

FAST reklamní studio s.r.o.

Základní popis

Provozujeme grafické a reklamní studio. Zajišťujeme DTP, pre-press, osvit, CtP, nátisk, malonákladový a velkoplošný tisk

Adresa

V olšinách 859/44
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25731084
DIČ:  CZ25731084
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Grafické návrhy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 732 658
Mobil: +420 602 847 198
E-mail: fast@faststudio.cz
WWW: www.faststudio.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.