• Detail firmy

GRAFITEAM s.r.o.

Základní popis

Výroba reklamy a provádění velkoplošného tisku, sítotisku, foliové grafiky. Zhotovování reklamních tabulí, vlajek a samolepek, zpracovávání plastů

Adresa

Výstaviště 1
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41600444
DIČ:  CZ41600444
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Dekorační vlajky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 159 527
Fax: +420 541 159 059
E-mail: info@grafiteam.cz
WWW: www.grafiteam.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Nečas - Prokurista

Ing. IVAN KOPECKÝ - Jednatel

Mobil: +420 605 257 360
Další firmy v oboru

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).