• Detail firmy

ZG-IZOS s.r.o.

Adresa

Frýdecká 1094
739 32 Vratimov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  19012047
DIČ:  CZ19012047

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečovací systémy

Instalujeme bezdrátové a drátové zabezpečovací systémy "OASIS" Rychlá montáž,snadná obsluha,ovládání vrat,brán pomocí mobilu. požární a plyn. čidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 732 933
E-mail: zdenek.grobar@izos.cz
WWW: www.izos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Grobař - Jednatel

Telefon: +420 603 431 457
E-mail: zdenek.grobar@izos.cz
Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.