• Detail firmy

MANIBS, s.r.o.

Základní popis

Zastoupení italské firmy Ravetti - certifikovaný systém pro moderní postupy při odstávce rozvodných plynových a vodovodních sítí. Odtlakování potrubí.

Adresa

V luzích 778/2
637 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18828884
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Armatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 221 466
Fax: +420 541 221 476
E-mail: ravetti.manibs@gmail.com
WWW: www.ravetti.cz
WWW: www.manibs.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Halačka - Jednatel

Jiří Streit - Člen představenstva

Telefon: +420 541 221 466
E-mail: ravetti.manibs@gmail.com
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.