• Detail firmy

P & T Jiříkov, s.r.o.

Adresa

9.května 1667
407 53 Jiříkov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60279915
DIČ:  CZ60279915

Výrobky, činnosti

Slévárenské slitiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 338 289
Fax: +420 412 331 213
E-mail: werkzwo.sro@quick.cz

Kontaktní osoba

Petr Merkout - Jednatel

Tomáš Havel - Jednatel

Další firmy v oboru

METALURGIE Rumburk s.r.o.

Jsme tradiční slévárnou šedé litiny (litiny s lupínkovým grafitem – LLG) a od roku 2010 tvárné litiny (litiny s kuličkovým grafitem – LKG). Máme dlouholeté zkušenosti s kusovou a malosériovou výrobou odlitků určených pro stavbu obráběcích strojů. Vyrábíme odlitky pro stavební stroje, potravinářský průmysl atd.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.