• Detail firmy

Pavel Kapinus - ELKOM

Základní popis

Specializovaný prodejce osvětlovací techniky. Interiérová a exteriérová, moderní svítidla, průmyslové a technické osvětlení, LED osvětlení a světelné zdroje. Zajišťujeme návrh, výpočet osvětlení a realizaci. Maloobchod a velkoobchod.

Adresa

Černokostelecká 222/97
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10218408

Výrobky, činnosti

Svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 606 067
Telefon: +420 323 631 347
Mobil: +420 777 806 826
E-mail: elkom-ricany@elkom-ricany.cz
WWW: elkom-ricany.cz

Kontaktní osoba

Petr Kapinus - Majitel

Jarmila Marušáková - Obchodní reprezentant

Telefon: 323 631 347
E-mail: marusakova@elkom-ricany.cz
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.