• Detail firmy

NEWTON Holding, a. s.

Základní popis

Provádíme akvizice podniků, podílíme se na jejich řízení a správě. Nabízíme zároveň jejich revitalizaci či restrukturalizaci.

Adresa

Politckých vězňů 10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26167158
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Provádíme akvizice podniků, podílíme se

na jejich řízení a správě. Nabízíme zároveň jejich revitalizaci či restrukturalizaci.

Kontaktní údaje

E-mail: petr.kraus@newtoncity.cz
WWW: www.newton.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Kraus - Předseda představenstva

E-mail: petr.kraus@newtoncity.cz

Pobočky

NEWTON Business Development, a.s.
Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Entech-Group, s.r.o.

Monitorujeme spotřebu energie za účelem trvalé optimalizace provozních nákladů. Věnujeme se analýze spotřeby energie, optimalizačním studiím a další. Provádíme tepelný audit a pravidelné nebo jednorázové kontroly kotle dle Zák. 406/2000 Sb. Zaměřujeme se na obory jako je vytápění, vzduchotechnika, ochrana ovzduší a další.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.