• Detail firmy

JAROSLAV KRAJÍČEK - KRAJDA

Základní popis

Dárkové obaly, Aranžérské služby

Adresa

Želivského 6
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12527122
DIČ:  CZ500404176
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Dárkové obaly

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 591 326
E-mail: krajda@iol.cz
WWW: web.abc.cz/krajda

Kontaktní osoba

Jaroslav Krajíček

Další firmy v oboru

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.