• Detail firmy

KMEKI s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme kompozity, vyztužený plast, sklolaminát, laminát, aramid, karbon-kevlar a sendvičové díly pro automobilový průmysl, potravinářství, strojírenství, reklamu, včetně modelů a forem. Provádíme opravy laminátových předmětů např. nádrží.

Adresa

Lánov 156
543 41 Prostřední Lánov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25941739
DIČ:  CZ25941739

Výrobky, činnosti

Laminátové výrobky

- výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 432 101
Mobil: +420 603 474 599
E-mail: kmeki.waterworld@worldonline.cz
E-mail: kmeki@kmeki.cz
WWW: www.kmeki.cz

Kontaktní osoba

. Kmeki - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.