• Detail firmy

A+PARKETY

Základní popis

* Broušení, lakování, olejování a renovace parket * Pokládka parket, dřevěnných a plovoucích podlah * Opravy a dokládky parket * Práce po celé ČR. * Rychlost provedení zakázky, nízká cena, vysoká kvalita.

Adresa

Malešická 13
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48321851
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plovoucí podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 586 106
Mobil: +420 608 101 302
E-mail: parketypasek@centrum.cz
WWW: www.aparket.com

Kontaktní osoba

Radko Pašek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.