• Detail firmy

JERIE PACKAGING s.r.o.

Základní popis

Komplexní servis v oblasti tvarového a grafického designu obalů, jejich vyvzorování a výroby. Velká nabídka papírových tašek a obalů skladem včetně možnosti jejich potisku, odběr od jednoho kusu. Zašleme Vám náš katalog.

Adresa

Klánovická 485/43
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26436671
DIČ:  CZ26436671
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  9

Výrobky, činnosti

Grafika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 317 175
Fax: +420 226 013 458
E-mail: info@jerie.biz

Kontaktní osoba

. Hrubeš - Ředitel

Zuzana Michnová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.