• Detail firmy

TEVCO s.r.o

Základní popis

Vývoj, výroba a automatizace dopravníků, dopravníkových systémů, transportní a manipulační techniky dle přání zákazníků.

Adresa

Toveřská 352/65
772 00 Samotíšky

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25876996
DIČ:  CZ25876996
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Stroje a zařízení pro potravinářský průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 100 390
Fax: +420 585 100 399
E-mail: info@tevco.cz
WWW: www.tevco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Outlý - Jednatel

Mobil: +420 721 059 201

Pavla Outlá

Další firmy v oboru

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

C.B.K. - Stapler spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej, servis a pronájem manipulační techniky. Zajišťujeme dodávky vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, paletových vozíků a jiné manipulační techniky včetně příslušenství a náhradních dílů. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.