• Detail firmy

HOTEL ASTORIA

Základní popis

Hotel v rekreačním středisku Janské Lázně nabízí ubytování v NP Krkonoše. Turistika, cykloturistika, lyžování, snowboarding, výlety - lanovka Jánské Lázně-Černá hora, Pec-Sněžka. Zajistíme rekreace, dovolené, firemní akce, školení, pobyt pro seniory.

Adresa

Lázeňská 52
542 25 Janské Lázně

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46469982

Výrobky, činnosti

Hotel nabízí ubytování v NP Krkonoše

Turistika, cykloturistika, lyžování, snowboarding, výlety - lanovka Jánské Lázně-Černá hora, Pec-Sněžka. Zajistíme rekreace, dovolené, firemní akce...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 875 317
Mobil: 777 159 570

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.