• Detail firmy

MERITUM HOTEL

Základní popis

Levné ubytování v Praze u letiště Ruzyně.

Adresa

Staré náměství 14
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26495589
DIČ:  006-26495589

Výrobky, činnosti

Konferenční servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 007 711
Mobil: +420 724 151 038
E-mail: management@hotelmeritum.com
E-mail: hotelmeritum@hotelmeritum.com
WWW: www.hotelmeritum.com

Kontaktní osoba

Snášelová

Ing. Jan Patrman - Jednatel

Mobil: +420 724 363 310
E-mail: management@hotelmeritum.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCADIA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se kompletní organizací eventových akcí na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme pořádání společenských akcí jako jsou koncerty, oslavy, večírky, sportovní akce. Věnujeme se realizaci charitativních kampaní. Spolupracujeme s mnoha významnými nadacemi. Připravujeme propagační akce na míru, firemní prezentace, road show, street promotion či spotřebitelskou soutěž.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.