• Detail firmy

ERDE PROFI,s.r.o.

Základní popis

Dodáváme hygienické potřeby. Nabízíme papírové ručníky, tekutá mýdla, toaletní papír, papírové ubrousky, hygienické zásobníky, odpadkové koše a mopy.

Adresa

Bílovecká 62
747 06 Kylešovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25913484

Výrobky, činnosti

Hygienické potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 616 747
Mobil: +420 608 868 708
E-mail: tomas.kozak@erdeprofi.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kozák - Jednatel

Další firmy v oboru

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.