• Detail firmy

EDCONSIA s.r.o.

Základní popis

Pořádání firemních školení. Poskytování odborných konzultací, poradenství v personální a finanční oblasti. Příprava a realizace konferencí.

Adresa

Mimoňská 3223
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25014650

Výrobky, činnosti

Organizace vzdělávacích akcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 826 886
Mobil: +420 777 038 360
E-mail: janatka@edconsia.cz
WWW: edconsia.cz

Kontaktní osoba

Jan Janatka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Everesta, s.r.o.
Mimoňská 3223
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.

Rudolf MAŠTÁLKO MARY

Výroba, velkoobchod, prodej na dobírku: - krycí zorníky do svářečských kukel, štítů a brýlí - ochranné fólie - borax tavidlo na pájení Velkoobchod, maloobchod: - svařovací pistole: - na MAG/MIG