• Detail firmy

UNIFLEX Moravia s.r.o.

Základní popis

Firma zaměřila svou činnost pouze na recyklaci foliového odpadu a na výrobu regranulátu, dále si zachovala výrobu plotových ucpávek.

Adresa

Zahradní 36
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25853414

Výrobky, činnosti

Plastové výrobky

Firma zaměřila svou činnost pouze na recyklaci foliového odpadu a na výrobu regranulátu, dále si zachovala výrobu plotových ucpávek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 713 236
E-mail: uniflex@uniflex.cz
E-mail: barta@uniflex.cz
WWW: www.uniflex.cz

Kontaktní osoba

Marek Složil - Jednatel

Telefon: 554 713 236
Mobil: 608 880 757

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

HASMI s.r.o.

Specializací firmy je lisování technické pryže. Vyrábíme pryžové výlisky do průměru 950 mm. Dodáváme technickou pryž v deskách, rolích i v přířezech, vše dle požadavků zákazníka - zajišťujeme kusovou i sériovou výrobu. Dále provádíme pogumování válců, plochých strojních součástí, lepení za studena speciální otěruvzdornou pryží či vulkanizaci za tepla. Součástí našich služeb je odborné poradenství.