• Detail firmy

HOTEL U LVA

Základní popis

Hotel u Lva se nachází v historickém centru města Bíliny na jihovýchodní straně dnešního Mírového náměstí, nad níž se tyčí barokní lobkovický zámek. Můžete se ubytovat v pokojích se sociálním zařízením a koupelnou a dvou apartmánech.

Adresa

Mírové náměstí 92
418 01 Bílina

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49900757
Rok založení:  2002
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotelové a restaurační služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 829 180
Fax: +420 417 823 693
E-mail: info@hotelulva.cz
WWW: www.hotelulva.cz

Kontaktní osoba

Lenka Glabazňová

Pavel Musil - Jednatel

Telefon: +420 605 299 844

Zdeněk Wicht - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.