• Detail firmy

Zdeněk Profota

Základní popis

Vyrábíme hydraulické manipulační plošiny nůžkové a s přímym pístem, hydraulická zařízení dle požadavkú zákazníka. Provádíme montáže výtahů a zámečnické práce na zakázku.

Adresa

náměstí Družby 1209/7
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69243611
DIČ:  CZ7307035615

Výrobky, činnosti

Nůžkové zvedací plošiny

Vyrábíme hydraulické manipulační plošiny nůžkové a s přímym pístem, hydraulická zařízení dle požadavkú zákazníka.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 938 216
Mobil: +420 608 980 219
Fax: +420 596 938 216
E-mail: zdenek.profota@profota-bos.cz
WWW: www.profota-bos.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Profota

Další firmy v oboru

G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných, nízkozdvižných, paletizačních vozíků a manipulační techniky. Zajišťujeme rovněž dodávky náhradních dílů a příslušenství pro námi dodávané vozíky a zdvihovou techniku. Záruční i pozáruční servis provádíme po celé České republice mobilními dílnami. Součástí poskytovaných služeb je i poradenství v oblasti manipulační techniky.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.