• Detail firmy

KARPÍŠEK -ČIŠTĚNÍ KANALIZACÍ

Adresa

Jednostranná 141
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49696602
DIČ:  009-7402151449
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Rozvody vody, topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 611 080
Telefon: +420 603 211 465
E-mail: karpisek.miroslav@sendme.cz
WWW: www.sweb.cz/karpisekmiroslav

Kontaktní osoba

Miroslav Karpíšek - Ředitel

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.