• Detail firmy

Versino CZ, s.r.o.

Základní popis

Společnost Versino CZ, s.r.o. je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v České republice a na Slovensku. Nabízí rovněž SAP Business One poskytovaný z Cloudu.

Adresa

Za Pasáží 1609
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25942107
DIČ:  CZ25942107

Výrobky, činnosti

Implementace a podpora informačních systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 463 030 900
Mobil: +420 777 200 861
E-mail: lenka_vetrovska@versino.cz
E-mail: info@versino.cz
WWW: www.versino.cz

Kontaktní osoba

Petr Bříza - Jednatel

Ing. Lenka Větrovská

E-mail: lenka_vetrovska@versino.cz
ICQ: +420777220996
Další firmy v oboru

AQUATEAM spol. s r.o.

Specializací společnosti je prodej zařízení pro sledování parametrů vod, a to jak pitných, tak i provozních a odpadních, dále pak zařízení pro měření průtoků, odběr vzorků vod a provozních analyzátorů pro vodohospodářské a průmyslové aplikace. Jsme distributorem renomovaných světových značek pro většinu aplikací provozního měření a analýz. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.