• Detail firmy

RITTER REKLAMA

Základní popis

svetelná reklama

Adresa

V závětří 1679/23
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64028291
DIČ:  CZ7111152444
Rok založení:  1996
Roční obrat:  5000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Světelná reklama

- výroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 982 055
E-mail: martin.jakubka@seznam.cz
E-mail: reklama.teplice@seznam.cz
WWW: www.j-sign.cz/

Kontaktní osoba

Martin Jakubka - Ředitel

Další firmy v oboru

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

3D-EG Maciej Grzybowski

Jsme společnost specializující se na výrobu identifikačních systémů. Vyrábíme informační tabule, piktogramy, čísla na dveřích, značení budov. Máme odpovídající zařízení, tj. Frézovací plotry, rycí stroje, lasery, řezací plotry, které nám umožňují převzít veškeré úkoly, nová technologická studie, výběr vhodných materiálů a jejich zpracování.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.