• Detail firmy

NESS CZECH s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti informačních technologií se zaměřením na oblast vývoje, konzultačních služeb a integrací softwarových řešení.

Adresa

V Parku 2335/20
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45786259
DIČ:  004-45786259
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  200

Výrobky, činnosti

Software

Služby spojené s návrhem, dodávkou a provozem rozsáhlých informačních systémů, ERP systémy, CRM, Integrace aplikací, EAI, EAM, e-Business, analýzy IS, bezpečnostní strategie, konzultace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 026 400
Fax: +420 244 026 200
E-mail: marcomm@ness-europe.com
WWW: www.ness-cee.com

Kontaktní osoba

Miroslava Zálešáková - Jednatel

MILAN KŘÍŽ - Jednatel

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.