• Detail firmy

AVACOM s.r.o.

Základní popis

Dodáváme baterie do notebooků, digitálních fotoaparátů, videokamer, profikamer, mobilních telefonů, SmartPhone/PDA, aku nářadí, radiostanic, UPS - zál

Adresa

Hrdlívská 238
273 05 Smečno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25632400

Výrobky, činnosti

Akumulátory a baterie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 322 721
Mobil: +420 777 282 266
Mobil: +420 777 227 697
Fax: +420 284 021 950
E-mail: avacom@avacom.cz
WWW: www.avacom.cz

Kontaktní osoba

Martin Kubeš - Majitel

Další firmy v oboru

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.