• Detail firmy

ELAP družstvo

Základní popis

Výroba a montáž řídicích systémů pro tlakové, licí, plastikářské a ostřihovací stroje, technologické linky a regulátory topení.

Adresa

Světlá Hora 321
793 31 Světlá Hora

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00562572

Výrobky, činnosti

Elektronické řídicí systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 737 021
Mobil: +420 603 539 967
E-mail: elap@elap.eu
E-mail: elap@elapsh.cz
WWW: www.elapsh.cz
WWW: www.elap.eu

Kontaktní osoba

Ing. Josef Klíma - Předseda představenstva

Mobil: +420 603 580 458
Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.