• Detail firmy

EVŽEN HRUBÝ - KOVOVÝROBA

Základní popis

Zabývá se zakázkovou výrobou z nerezového kovu. V roce 2007 firma zakoupila NC řízený stroj VODNÍ PAPRSEK.

Adresa

Dolní Branná 17
543 62 Dolní Branná

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13184571
DIČ:  270-531026011

Výrobky, činnosti

Nerezové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 424 211
Mobil: +420 602 443 887
E-mail: vodnipaprsek@centrum.cz
E-mail: info@kovohruby.cz
E-mail: hruby@dragonet.cz
WWW: www.kovohruby.cz

Kontaktní osoba

Roman Danihelka

Mobil: +420 733 346 790
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.