• Detail firmy

LP TRADING, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej krabic z hladkých i vlnitých lepenek.

Adresa

Kamenná 256
471 24 Mimoň

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25027841

Výrobky, činnosti

Obaly, krabice a přířezy z vlnitých lepenek

Výroba krabic z hladkých a vlnitých lepenek - E, B, CB vlna. Nabízíme různé typy obalů - klopové, skládačkové, víkové - třídy dle FEFCO, speciální dle přání zákazníka. Obaly na průmyslové balení, přepravní boxy, ozdobné kartony. Přířezy z vlnitých a hladkých lepenek dle přání odběratelů. Velký sortiment rozměrů a druhů je trvale skladem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 522 148
Mobil: +420 603 147 898
Fax: +420 487 522 148
E-mail: lptrading@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Liška - Jednatel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Wassa s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej obalového materiálu. Nabízíme odborné poradenství v oblasti balení.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.