• Detail firmy

PALISANDR, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem materiálu a potřeb pro truhláře a kutily. Nabízíme laminované, surové dřevotřískové, kuchyňské, pracovní a dýhované desky, plovou

Adresa

Žižice 18
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62958399
DIČ:  CZ62958399
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Speciální truhlářská výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 524 158
Mobil: +420 605 443 443
Fax: +420 312 583 322
E-mail: slany@palisandr.cz
WWW: www.palisandr.cz

Kontaktní osoba

PAVEL LINDA - Jednatel

ROSTISLAV LINDA - Jednatel

Další firmy v oboru

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.