• Detail firmy

Legner Holding spol. s r.o.

Základní popis

Hotel disponuje 40ti pokoji, které jsou rozděleny na 36 dvoulůžkových a 4 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, telefonem, TV + SAT.V blízké budoucnosti se ubytovací možnost rozšíří o ubytování v 19 komfortních apartmánech

Adresa

Zvánovice 154
251 65 Zvánovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25623711
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: 323 649 679
Fax: 323 649 666
E-mail: zvanovice@legner.cz
WWW: www.legnerhotelzvanovice.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.