• Detail firmy

EuroAgentur Hotels & Travel a.s.

Základní popis

Provoz sítě hotelů. Služby cestovní kanceláře. Zajištění ubytování, stravování, cateringu a servisu pro kongresy, konference a teambuildingové akce.

Adresa

Skloněná 515
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27361861

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 284 825 147
Telefon: +420 271 090 851
E-mail: zarsky@euroagentur.cz
WWW: www.hotel-jasmin.info/cs
WWW: www.euroagentur.cz

Kontaktní osoba

Ing. Žárský - Obchodní reprezentant

Josef Bára - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!