• Detail firmy

MANAG MS, a.s.

Základní popis

MANAG je skupina firem, jejíž základ tvoří stavební akciové společnosti MANAG, a.s. se sídlem ve Zlíně a MANAG MS, a.s. se sídlem v Brně.

Adresa

Kaštanová 34
620 00 Brno - Tuřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46900047
DIČ:  CZ46900047
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  500000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Monolitické konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 563 101
Fax: +420 545 563 121
WWW: www.manag.cz

Kontaktní osoba

Ing. Richard Ondra - Předseda představenstva

Ing. Peter Chovan - Ředitel

Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.