• Detail firmy

M-COM LAN solution, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zaměřovala na dodávky a instalace strukturovaných kabeláží, telefonních ústředen, aktivních prvků a širokého spektra HW a SW dle přání z

Adresa

Pod viaduktem 647/51
155 00 Praha 13

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25672959
DIČ:  CZ25672959
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Scannery na čárkové a magnetické kódy, EAN kódové systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 158 966
E-mail: recepce@m-com.cz
WWW: www.m-com.cz

Kontaktní osoba

Radek Erben - Jednatel

Telefon: +420 242 405 220
Další firmy v oboru

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.