• Detail firmy

SEMI, s.r.o.

Základní popis

Montáž kamer, satelitů, antén a elektronických zabezpečovacích systémů včetně připojení na pult centrální ochrany. Opravy Jamo a Onkyo.

Adresa

Poděbradská 197/5
190 05 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62418475
DIČ:  CZ62418475

Výrobky, činnosti

Rozvody signálu TV a SAT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 860 041
Mobil: +420 603 483 999
Fax: +420 281 860 041
E-mail: semi@semi.cz
WWW: www.semi.cz

Kontaktní osoba

Martin Oktábec - Jednatel

Další firmy v oboru

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.