• Detail firmy

Z + M , spol. s r.o.

Základní popis

Dveře bezpečnostní,Bedex,interiérové,vchodové,protipožární,ocelové.Zámky Abloy,zadlabací zámky,závory, plechování,čalounění,bezpečnostní mříže,vložky,uzamykací systémy,trezory,schránky,folie na sklo,kování,elektronické zabezpečení,kamerový systém.

Adresa

Heřmanova 892/14
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40765857
DIČ:  CZ40765857
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní mříže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 803 301
Telefon: +420 220 804 170
Mobil: +420 603 819 600
E-mail: info@zplusm.cz
WWW: www.zplusm.cz

Kontaktní osoba

ing. Petr Hovorka - Jednatel

Mgr. Markéta Halbychová - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.