• Detail firmy

VIF, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej aditiv do pohonných hmot a další chemické výrobky. Aditiva do benzinu, aditiva do nafty, nemrznoucí kapaliny, brzdné kapaliny a autokosmetika. Našimi nejznámějšími výrobky jsou SUPER DIESEL ADITIV a SUPER BENZIN ADITIV. www.vif.cz

Adresa

Volutová 2523
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60202092
DIČ:  CZ60202092
Rok založení:  1994
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Zprostředkovatelské služby v oblasti obchodu a služeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 520 133
Fax: +420 251 616 443
E-mail: info@vif.cz
WWW: www.vif.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Železný

BORIS BOŽUK - Jednatel

Ing. JURAJ KOREŇ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

MONITORING s.r.o.

Poskytujeme komplexní laboratorní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Provádíme chemický rozbor vody, rozbory pitné vody, rozbory vody bazénů, rozbory odpadů a odpadních vod, testy alkoholu na metanol, rozbory sedimentů z rybníků, rozbory zemin a zemědělské půdy a mnoho dalšího.