• Detail firmy

IMICO Group s.r.o.

Základní popis

Elektronické překladače ECTACO. Prodej elektronických kapesních překladových slovníků, překladačů a jazykových softwarů pro Android. Nabídka gramatiky a slovní zásoby.

Adresa

V polich 8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26716003
DIČ:  CZ26716003

Výrobky, činnosti

Počítače

software - prodej

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 333 779
E-mail: praga@ectaco.com
E-mail: imico@seznam.cz
WWW: www.slovnik.biz

Kontaktní osoba

Bc. Ingrid Szijjártová - Jednatel

Mobil: 777 333 774
Další firmy v oboru

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.