• Detail firmy

Pila Zdiměřice s.r.o.

Základní popis

Prodej stavebního a truhlářského řeziva Výroba krovů na zakázku Výroba trámů, latí, fošen a prken Impregnace řeziva Nákup a prodej surového dříví Prodej palivového dříví Prodej pilin Pěstební a těžební služby v lesích

Adresa

Zdiměřice 20
257 08 Načeradec

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25073206

Výrobky, činnosti

Dřevovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 852 372
E-mail: ondrej.krizenecky@email.cz
WWW: www.pilazdimerice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Kříženecký - Majitel

Telefon: 603 205 240
Další firmy v oboru

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.