• Detail firmy

JULI Motorenwerk, k.s.

Adresa

Modřická 65
664 48 Moravany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47909765
DIČ:  CZ47909765
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  400

Výrobky, činnosti

Kolektory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 124 111
Fax: +420 547 124 222
E-mail: rieder@juli.cz
WWW: www.juli.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Rieder

E-mail: rieder@juli.cz

Ing. Vladimír Klevar - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ALFA TEST STEEL s.r.o.

Provádíme nedestruktivní zkoušky materiálů, polotovarů a částí zařízení nejen pro jadernou energetiku. Realizujeme zkoušky prozařovací, magnetické, ultrazvukové, vizuální a penetrační. Jsme schopni provádět vstupní, mezioperační a nedestruktivní zkoušky základních materiálů, polotovarů a částí zařízení. Vše provádí kvalifikovaný personál podle požadavků EN ISO a ASTM.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.