• Detail firmy

ADHESIA s.r.o.

Základní popis

Nabídka rytectví, gravírování a kovotlačitelství. Výroba pohárů, orientačních značení či systémů.

Adresa

Kloboučnická 1436/22
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41197933

Výrobky, činnosti

Plastové výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 217 959
Mobil: +420 602 956 209

Kontaktní osoba

Juraj Šimurda

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

ROLLPLAST

Činnost společnosti zahrnuje distribuci umělých hmot, manipulační systémy a komponenty potřebné pro výstavbu a údržbu strojů - transportních válečků, řetězy, modulární pásy, PVC pásky, síťoviny doprava, ložisková tělesa, kola, profily, skluzavky atd Zveme vás ke spolupráci.