• Detail firmy

EAST CARGO LOGISTICS a.s.

Základní popis

Zprostředkování námořní, letecké a silniční přepravy včetně zajištění skladování a celních služeb.

Adresa

Seifrtova 2834/33
751 24 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26223040
DIČ:  CZ26223040
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Silniční doprava

Kontaktní údaje

Fax: +420 531 011 975
E-mail: hana.galatikova@itlogis.cz
E-mail: itlogis@itlogis.cz
WWW: www.itlogis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marcela Růžičková - Předseda představenstva

Ing. Věra Jandourková - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

AUTOPEPR s.r.o.

Zaměřujeme se na mezinárodní a vnitrostátní přepravu osobních automobilů, užitkových vozidel a karavanů. Disponujeme kamiony zn. Iveco, Renault, Avia, Mercedes a Scania, jejichž součástí jsou speciální nástavby pro přepravu vozidel. V oblasti přepravy vozidel máme bohaté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit - vaše vozidlo přepravíme spolehlivě a profesionálně.