• Detail firmy

FiŠra - Truhlářství

Základní popis

Naše služby:schodiště (samonosné, obklánané, kombinace),dveře (vnitřní, venkovní),zahradní program, pergoly, zahradní domky, terasy z exotických dřevin, okna.

Adresa

Jivina 111
294 14 Jivina

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10231439
DIČ:  CZ6103261417
Rok založení:  1932
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dřevovýroba

Zakázková výroba okenních rámů, dveří, schodišť, nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 786 222
Mobil: +420 606 476 407
E-mail: truhlarstvi@fisra.cz
WWW: www.fisra.cz

Kontaktní osoba

Jiří Fídler - Majitel

Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.