• Detail firmy

Břetislav John

Základní popis

Tlaková impregnace dřeva, výroba kůlů, palisád, houpaček a plotů. Nabídka květinových truhlíků, stavebního řeziva a palivového dříví.

Adresa

Hradištko
507 52 Ostroměř

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62056514

Výrobky, činnosti

Prkna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 691 563
Mobil: +420 737 779 142
Fax: +420 493 691 563
E-mail: Jana.Johnova@dvjohn.cz
WWW: www.dvjohn.cz

Kontaktní osoba

Jana Johnová - Obchodní reprezentant

Břetislav John - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.