• Detail firmy

itelligence s.r.o.

Základní popis

SAP poradenství a programování

Adresa

Pekařská 7
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61465071
DIČ:  005-61465071
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Automatizované zpracování dat

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 611 921
Fax: +420 251 611 095
E-mail: sales@itteligence.cz
WWW: www.itteligence.cz

Kontaktní osoba

Janitz Lars - Jednatel

Další firmy v oboru

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.