• Detail firmy

BGS - BRIGE GRAPHIC STUDIO

Základní popis

eklamní společnost BGS byla založena v roce 1994. Za dobu působení firmy na reklamním trhu si získala svým profesionálním přístupem řadu klientů, kteří s námi spolupracují dodnes.

Adresa

Báňská 1635
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62759523
DIČ:  CZ6910012769
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  3
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Sítotisk

PE i papírové tašky.samolepky

Kontaktní údaje

Fax: +420 476 707 976
E-mail: bgs.most@volny.cz
WWW: www.bgs-most.cz

Kontaktní osoba

Aleš Krištofík - Majitel

Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.