• Detail firmy

C&D spol.s.r.o.

Základní popis

Chemické přípravky pro potravinářský (čištění a dezinfekce), strojírenský (mezioperační úprava povrchů) a energetický (úprava vody) průmysl a pro oblast ekologie (biologická degradace vod a zemin ropnými deriváty). Poradenská a konzultační činnost.

Adresa

Nad Zámečnicí 2127/28
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49711865

Výrobky, činnosti

Chemické látky a přípravky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 211 467
E-mail: vlckova@candd.cz
WWW: www.candd.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Pech - Jednatel

Ing. Martina Vlčková

Mobil: +420 602 274 514
E-mail: vlckova@candd.cz

Mgr. Alexander Škrinár - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.