• Detail firmy

ABAcomp s.r.o.

Základní popis

Společnost zajišťuje informační, poradenské, zastupitelské či tlumočnické a překladatelské služby spojené s podnikáním v Maďarsku.

Adresa

Podolská 124
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62917269
Rok založení:  1991
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 431 411
Fax: +420 241 432 375
E-mail: email@hungary.cz
E-mail: derien@vol.cz
WWW: www.hungary.cz

Kontaktní osoba

Marcel Derien - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.